Regulamin Serwisu

Ogólne zasady postępowania na stronie Fileland.eu:


1. Udział na stronie Fileland.eu jest bezpłatny.
2. Podczas rejestracji należy podać prawdziwy adres e-mail.
3. Zabronione jest używanie Nicków zawierających słowa obraźliwe i powszechnie uważane za wulgarne. Konta użytkowników nie stosujących się do tego punktu regulaminu będą usuwane.
4. Każdy Użytkownik może posiadać na stronie Fileland.eu tylko jedno konto.
5. Publikowanie zawartości strony Fileland.eu na innych portalach czy forach internetowych jest surowo zabronione.
6. Na stronie Fileland.eu posługujemy się językiem polskim lub angielskim.

II. Informacja na temat naruszania praw autorskich oraz praw innych osób trzecich

1. Na forum obowiązuje zakaz umieszczania przez Użytkowników materiałów do których nie mają praw autorskich.
2. Wszystkie linki do plików umieszczone na Fileland.eu są w celach promocyjnych.
3.Pliki z linków umieszczonych na stronie można pobierać tylko wtedy, gdy posiada się ich oryginał a ściągnięte pliki będą służyły tylko jako kopia zapasowa lub jeżeli w ciągu 24 godzin zostaną one usunięte z komputera Użytkownika.
4. Administracja Fileland.eu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pliki i za ich niepożądane działanie. Administracja Fileland.eu nie odpowiada za znajdujące się tu linki do plików. Jeśli chcesz pobrać z tych linków pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera.

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.

Informujemy: Strona Fileland.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Wszystkie zarejestrowane osoby na stronie (zwane dalej jako: 'użytkownicy') stanowią społeczność której celem jest wyłącznie wymiana informacji między sobą. Wymiana informacji następuje za pomocą newsów i/lub komentarzy.

Każda osoba zarejestrowana w serwisie informacyjnym musi pamiętać, że posiada rangę która nie jest dożywotnia. W przypadku uporczywego naruszania regulaminu i ogólnie przyjętych zasad życia społecznego - ranga może zostać zmieniona na niższą. O każdej takiej zmianie użytkownik serwisu zostanie niezwłocznie poinformowany włącznie z podaniem przyczyny. Każda zmiana na niższą zostanie poprzedzona stosownymi ostrzeżeniami o konsekwencji naruszania regulaminu i ogólnie przyjętych zasad życia społecznego.

Administracja serwisu nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników osobom nieupoważnionym. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

W momencie założenia konta na stronie użytkownik wyraża zgodę na:
1. otrzymywanie wiadomości dotyczącej usług świadczonych przez administrację strony ? w tym treści reklamowych i/lub promocyjnych.
2. przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie ich do celów statystycznych i marketingowych.Zakładając konto na stronie oświadczasz jednocześnie, iż zapoznałeś się z regulaminem strony, w pełni go akceptujesz oraz zobowiązujesz się przestrzegać zawartych w nim zasad.

UWAGA !

◈ Zakaz wstępu i rejestracji na stronę osobom poniżej 16. roku życia !!!
◈ Podczas rejestracji należy podać prawdziwy adres e-mail. KONTA z fałszywym adresem po wykryciu będą KASOWANE a IP użytkownika zostanie zablokowane!


Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia z obowiązku p przestrzegania go !!!

UWAGA ! Rejestrując konto nastąpi weryfikacja adresu e-mail.
Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia, prawdopodobnie trafiło ono do folderu ze spamem. Prosimy sprawdzić zawartość tego folderu.


UWAGA !
Nie możesz się zarejestrować?

W takim przypadku piszemy ze swojego adresu e-mail na które ma być założone konto pod adres: fileland@wp.pl
Tytuł e-maila: Prośba o założenie konta - strona: fileland.eu

Następnie podajemy dane:
Login: ...........
Hasło: ...........

Zapraszamy tez na Fiileland.pl - filmy, gry, programy i muzyka za FREE Kliknij i zarejestruj sie jak najszybciej!
Informujemy: Strona fileland.eu nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.